Kariéra

Společnost tibiQ GO, která je součástí skupiny tibiQ Holding, je poskytovatelem finančních služeb – zejména operativního leasingu – do svého rozrůstajícího se týmu hledá nového kolegu/kolegyni na pozici:

České zastoupení mezinárodní sítě autopůjčoven hledá pro svou pobočku Praha kandidáty na pozici:

Pracovník/ce  autopůjčovny HPP / Brigáda

Společnost Wheego ČR

Láká Vás práce v dynamickém prostředí autopůjčovny? Chcete pracovat v mladém kolektivu? Sháníte brigádu, práci při škole s případnou možností rozšíření na plný úvazek? Pak jste právě Vy ideální kandidát na naši volnou pozici.

Vaší hlavní náplní práce bude komunikace se zákazníky při předávání a přebírání vozů, administrativní zpracování klientských rezervací, zajišťování a převážení vozů v rámci servisu a přezouvání, kontrola a mytí vozů.

Náplň práce:

•    Správa výpůjčních smluv a rezervací
•    Komunikace s českými i zahraničními klienty
•    Zajišťování údržby vozů (servis, přezouvání, mytí)
•    Předávání a přebírání vozů
•    Administrativa spojená s chodem autopůjčovny

Požadujeme:

•    Praxe z autopůjčovny výhodou
•    Řidičský průkaz typu B
•    Angličtinu na komunikativní úrovní, další jazyk výhodou
•    Flexibilitu a spolehlivost

Nabízíme:

•    Pracovní poměr formou DPP
•    Zajímavé finanční ohodnocení s fixní a variabilní složkou
•    Místo výkonu práce – Praha u Letiště Václava Havla

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte Vojtěcha Kováře na emailu vojtech.kovar@tibiqgo.cz nebo telefonu + 420 702 001 400.

Nenašli jste v aktuální nabídce žádnou vhodnou pozici? Chtěli byste být součástí našeho týmu? Pošlete nám pár informací o sobě nebo rovnou své CV na podpora@tibiqgo.cz a společně něco vymyslíme.

Těšíme se na Vás.

tibiQ GO a.s.

Kariéra

Rádi Vám poradíme!

Zavolejte nám 739 710 490
nebo
Napište podpora@tibiqgo.cz

Máme se Vám ozvat později?

Vyplňte jméno (minimálně 3 znaky)
Vyplňte telefon (minimálně 9 znaků)
Vyplňte poznámku (minimálně 5 znaků)